Search

Wmf Perfect Premium Düdüklü Tencere 3L

Manufacturer: WMF
Old price: $298.84
$236.97
i h
  • İçerik: 1 x Düdüklü tencere 3 litre, sızdırmazlık halkası ve kapak, Ø 22cm
  • TÜV testi onaylı güvenlik: Otomatik buhar çıkışı ve kalan basınç güvenliği güvenli bir kapak açılışı sağlar. Almanya’da üretilmiştir, üst seviye kaliteye sahiptir. Bütün WMF düdüklü tencerelerinin 3 yıl garantisi vardır.
  • İçerikleri ölçmeyi kolaylaştıran iç ölçü göstergesi. Büyük pişirme sinyali. 2 pişirme ayarı (107°C/115°C). All-in one düğmesi ile kolay kullanım. Kontrollü buhar çıkışı.
  • Malzeme: Cromargan® Paslanmaz çelik 18/10 - bulaşık makinesinde yıkanabilir, kolay temizlenebilir, tadı yoktur ve aside dayanıklıdır. Tencere ve kapak bulaşık makinesinde yıkanabilir. Sızdırmazlık contası ve kapak sapı: elde yıkanabilir.

Yeni Wmf Perfect Premium serisiyle birlikte, Wmf’in mükemmel ve hızlı düdüklü tencerelerinin başarı hikayesi devam ediyor. Perfect Premium hızlı ve sağlıklı beslenmeyi daha rahat ve kolay hale getirerek, modern mutfaklara yeni bir ivme kazandırıyor. Tek el ile kullanılabilen hepsi bir arada döndürülebilir kontrol mekanizmasının da bu başarıda payı büyük. Kolayca çıkan kontrol sapı sayesinde kapağı bile bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Perfect serisi her zamanki mükemmel fonksiyonelliğiyle gelişimini ve enerji tasarruflu hızlı pişirme alanında Wmf’in yüksek kaliteli ürünlerdeki liderliğini sürdürüyor.

Kapasite3
İndüksiyonlu Ocakta KullanılabilmeEvet
MateryalCromargan® 18/10 Paslanmaz Çelik
Materyal ÖzelliğiParlak
Ürün Özellikleriİç ölçü göstergesi ve plastik kapak sapı
Ocak TipiGazlı, elektrikli ve indüksiyon ocakları için uygundur
Yükseklik (cm)9
Çap (cm)22
Kapasite (L)3
Garanti3 yıl
BakımBulaşık makinesinde yıkanabilir
Sıcaklık Direnci130°C
Ocak çapı (cm)Gazlı, elektrikli ve indüksiyon ocakları için uygundur
Özelliklerİç ölçü göstergesi ve plastik kapak sapı
0.0 0
Write your own review Close
*
*
  • Bad
  • Excellent
x